Slapukai

 

 

„Euler Hermes“ dėkoja, kad apsilankėte šioje svetainėje ir domitės mūsų paslaugomis ir produktais. Mums svarbus jūsų privatumas, todėl norime, kad jaustumėtės patogiai lankydamiesi mūsų svetainėje. Rūpinamės, kad jūsų asmens duomenys, surinkti, apdoroti ir naudoti jums lankantis „Euler Hermes“ svetainėje, būtų apsaugoti.

 

 

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis kiekis duomenų, kuriuos svetainė prašo jūsų naršyklės išsaugoti kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Slapukas sudaro sąlygas svetainei „įsiminti“ jūsų veiksmus arba nuostatas laikui bėgant. Dauguma naršyklių palaiko slapukus, tačiau naudotojai gali nustatyti naršykles juos atmesti ir gali juos panaikinti kada panorėję.

 

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Naudojame slapukus, kad suteiktume jums galimybę naudotis naudotojui patogia, saugia ir veiksminga svetaine. Numatytasis slapukų nustatymas svetainėje yra „Leisti visus slapukus“. Jūs galite spustelėti „Leisti visus slapukus“ arba tiesiog naršyti toliau, kad sutiktumėte su slapukų naudojimu. Tačiau, jei norėtumėte atmesti kai kuriuos arba visus slapukus, spustelėkite Cookie settings

 

 

Kokią informaciją iš jūsų renkame ir kokiu tikslu?

Kai lankotės „Euler Hermes“ svetainėje, mūsų svetainės serveris automatiškai įrašo informaciją apie jūsų apsilankymą (pavyzdžiui, jūsų IP adresą, svetainę, iš kurios mus lankote, naudojamą naršyklės programinės įrangos tipą, „Euler Hermes“ svetainės puslapius, kuriuos faktiškai aplankote, įskaitant datą ir jūsų apsilankymo trukmę).

Be to, renkame asmens duomenis, kuriuos pateikiate „Euler Hermes“ svetainėje, pavyzdžiui, kai įvedate asmens informaciją (pvz., vardą, pavardę, lytį, adresą, el. pašto adresą, telefono / fakso numerį) registracijos puslapyje arba, jei prisiregistruojate gauti informacinį biuletenį.

 

„Euler Hermes“ jūsų asmens duomenis naudos:

 

  • „Euler Hermes“ svetainės techninio administravimo bei tyrimų ir plėtros tikslais,

  • administruoti klientus ir naudotojus, rinkodaros tikslais,

  • pranešti jums apie mūsų paslaugas ir produktus ir

  • kitiems nurodytiems tikslams.

 

„Euler Hermes“, naudodama asmens duomenis, laikosi galiojančių įstatymų ir reglamentų.

 

Kaip mes iš jūsų renkame informaciją ir kaip ją saugome?

„Euler Hermes“ naudoja sekimo technologiją, pavyzdžiui, slapukus arba žymas, kad surinktų informaciją, kaip nurodyta pirmiau, ir suprastų, kaip lankytojai naudoja „Euler Hermes“ svetainę.

Sekimo technologija padeda valdyti ir tobulinti „Euler Hermes“ svetainės tinkamumą naudoti, pavyzdžiui, nustatant, ar anksčiau buvo įrašytas jūsų kompiuterio ir mūsų kontaktas, bei padeda nustatyti populiariausius „Euler Hermes“ svetainės skyrius.

 

Išsaugojus slapukų parametrus, jie taip pat bus taikomi jūsų būsimiems apsilankymams „Euler Hermes“ svetainėje. Tačiau dėl techninių priežasčių, kurios nepriklauso nuo „Euler Hermes“, to garantuoti negalima. Pavyzdžiui, jei iš naujo nustatote naršyklę, panaikinate slapukus arba lankotės „Euler Hermes“ svetainėje iš kitos naršyklės arba įrenginio, jūsų slapukų parametrai gali būti prarasti. Kad atitiktumėte galiojančius įstatymus ir reglamentus, kai kuriose šalyse jūsų gali būti paprašyta patvirtinti slapukų parametrus, kai pirmą kartą lankotės „Euler Hermes“ svetainėje. Jei esate šalyje, kurioje jums automatiškai reikia nustatyti slapukų parametrus, jūsų gali būti paprašyta dar kartą juos nustatyti, kai lankysitės ateityje.

 

Daugeliu atvejų sekimo technologijas taip pat galite valdyti naudodami savo naršyklę. Jei įmanoma, įsitikinkite, kad jūsų naršyklės parametras atspindi tai, ar jūs norite būti įspėtas apie ir (arba) sutikti dėl sekimo technologijų (pavyzdžiui, slapukų). Konkrečios jūsų naršyklės galimybės ir instrukcijos, kaip ją naudoti, dažniausiai pateikiamos jūsų naršyklės vadove arba žinyno faile.
 
Jei nepriimamos arba išjungiamos sekimo technologijos, gali sumažėti „Euler Hermes“ teikiamų paslaugų pasiekiamumas, svetainė gali nebeveikti tinkamai.

 

„Google Analytics“

Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“, žiniatinklio analizės paslauga, kurią teikia „Google, Inc.“ (toliau – „Google“). „Google Analytics“ naudoja slapukus, kurie yra tekstiniai failai, pateikti jūsų kompiuteryje, kad padėtų svetainei analizuoti, kaip naudotojai naudoja svetainę. Slapuko sugeneruota informacija apie jūsų svetainės naudojimą bus perduota ir saugoma „Google“ JAV esančiuose serveriuose.

 

Jei šioje svetainėje įjungtas IP anonimas, jūsų IP adresas bus sutrumpintas Europos Sąjungos valstybių narių arba kitų Europos ekonominės erdvės susitarimo šalių zonoje. Tik išskirtiniais atvejais į „Google“ serverį JAV pirmiausia bus perduotas visas IP adresas, kuris tuomet sutrumpintas bus ten. Šioje svetainėje yra įjungtas IP anonimas. „Google“ naudos šią informaciją šios svetainės operatoriaus vardu, kad įvertintų, kaip jūs naudojate svetainę, sudarytų ataskaitas apie svetainės veiklą svetainės operatoriams bei suteiktų jiems kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu. IP adresas, kurį jūsų naršyklė nurodo „Google Analytics“ apimtimi, nebus siejamas su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Jūs galite atsisakyti naudoti slapukus pasirinkdami atitinkamus naršyklės parametrus, tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei tai padarysite, jūs galite nebegalėti naudoti visų šios svetainės funkcijų.

 

Jūs taip pat galite atsisakyti būti stebimi „Google Analytics“ ateityje atsisiųsdami ir įsidiegdami „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės išorinį priedą dabar naudojamai interneto naršyklei: spustelėkite čia nuoroda į

 

Kaip galite prieiti arba peržiūrėti savo asmens duomenis?

 

Jei leidžiama pagal galiojančius įstatymus ir reglamentus, jūs galite:

 

  • patikrinti, ar mes saugome jūsų asmens duomenis,

  • paprašyti mūsų pateikti jūsų asmens duomenų kopiją arba

  • reikalauti mūsų ištaisyti netikslius jūsų asmens duomenis.

 

Žr. duomenų apsaugos sąlygą teisiniame puslapyje.

 

Kaip atmesti arba panaikinti slapukus?

 

https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/